Forum Kuralları

Pikachu

Administrator
Yönetici
20 Şub 2019
1,229
35
48
Ankara
Ahududu.org
Forum Kuralları

1-) Forumumuz kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

2-) Forumumuzda paylaşıma sunulan tüm içerikten 5651 Sayılı Kanun'un 8 ve T.C.K'nın 125. maddesine göre paylaşımı yapanın kendisi sorumludur.

3-) Foruma katılan kullanıcıların seçtikleri kullanıcı isimlerinin küfür içeren, diğer kullanıcıları taciz veya tahrik edecek özellikte olmaması gerekmektedir.

4-) T.C. yasalarını, uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri v.b. çiğneyen mesajlar/paylaşımlar foruma gönderilemez.

5-) Bayan üyeleri özel mesaj veya farklı yollarla taciz ve rahatsız etmek kesinlikle yasaktır.

6-) Yorum amacı taşımayan salt propaganda içerikli parti ve siyaset yazıları yazmak ve paylaşımlarda bulunmak kesinlikle yasaktır.

7-) Warez içerik paylaşımı kesinlikle yasaktır.

Son: Forumda paylaşılan yazılım dosyaları ve diğer teknik uygulamalardan doğacak sorun ve sorumlulukların hepsi yapan kullanıcının kendisine aittir. Hiçbir şekilde Ahududu.org yönetimi sorumlu tutulamaz.


Hak Sahipleri Kural İhlali Bildirimi İçin,
Ahududu.org'da bulunan yorum, paylaşım ve dosyaların şahsınızın veya şirketinizin yayın haklarını ihlal ettiğiminizi düşünüyorsanız:
Lütfen, bilgi@ahududu.org adresine konuyla ilgili bildirim yapınız.
 
Son düzenleme: