FOBEM-318HD yazılım arıyorum.

StarMade

New member
31 May 2020
9
0
1
Merhaba ben bu forumda yeniyim FOBEM-318 HD mini uydu alıcım var içindede wifi ve 3g, internetten güncelleme ve youtube özelliği var. yazılımını güncellemek için wirlees olan flash bellekli usb yi fobem'e taktım ama wifi ve 3g menüsüne girmedi 3G yide bilmiyorum telefon tablet leptop'dan usb bağlantısı olarak denedim yinede bağlanmadı bende çareyi yeni çıkan en son sürümlü yazılımı internette aramakta buldum ama bulamadım ve bu forumu bulup yeni kaydoldum acaba siz biliyormusunuz fobem-318 HD son sürüm yazılım güncelleme yapabilirmiyim veya 3g ve wifi ile internete bağlamak için birşeylermi yapmalıyım ve ayrıca bu fobem-318 hd de master kodu ve emu key'i var diyorlar ben bu kodları girince (3329-3328) hiçbiri işe yaramıyor cevaplarınızı bekliyorum. eğer fobem-318HD'de giriş kodu var ise örnek master ve emu key kodu var ise o kodları aşağıya yazabilirsiniz benim sorunum fobem'i güncellemek internete başka yöntemlerle bağlayamadım ama usb'den fobem'i güncelleyebilirim onun içinde son sürüm yazılımını arıyorum.

Pikachu

Administrator
Yönetici
20 Şub 2019
1,263
45
48
Ankara
onu indirdiğimde flash belleğe takıp mini uydu alıcılı fobem-318'emi takıcam?
taktığımda usb'den güncelleme bölümüne tıklamam gerekiyor değil mi?
usb ile yüklenmez içinde eeprom entegresini söküp cihaza bağlamanız gerekiyor elektronik bilgisi gerekir.